בקרת איכות

אצלנו במשתלת השתיל לא מתפשרים על איכות התוצרת ושואפים תמיד לשיפור המערכת.
בחלוף השנים, עם גדילתה של המשתלה, גדל גם מערך האיכות הבודק את איכות השתילים בכל שלב ושלב בתהליך ייצור השתילים ואפשר למשתלה להגיע לסטנדרטים הגבוהים ביותר הן באיכות השתילים והן בכל תהליך הייצור והשינוע. מערך האיכות המתקדם מונע מקרים של שגיאות וטעויות ובכך מאפשר לחקלאי להיות רגוע ולדעת שכשהוא בוחר במשתלת השתיל – הוא "הולך על בטוח".

משתלת השתיל עומדת בתקנים הבאים:

איזו - ISO 9001:2008 הוא תקן המגדיר את הדרישות למערכת ניהול איכות בהן הארגון צריך לעמוד. הארגון צריך להוכיח את יכולתו לספק מוצרים העומדים בדרישות לקוח ודרישות תחיקתיות ישימות. שביעות רצון לקוח והשיפור המתמיד גם הם חלק מאבני היסוד של תקן ISO 9001:2008
בבסיס התקן ISO 9001:2008 שמונה עקרונות של ניהול איכות היכולים לשמש את ההנהלה להובלת הארגון לשיפור מתמיד, התמקדות בלקוח , מנהיגות, מעורבות עובדים, גישה תהליכית, גישה מערכתית לניהול, קבלת החלטות, ותועלת הדדית ביחסים עם הספקים.
להורדת תעודת איזו לחץ כאן – לחץ כאן להורדת תעודת iso 9001:2008


גלובלגאפ – הוא תקן חדשני (נפרד מהתקן למשק החקלאי) לבטיחות מזון בשלב הראשוני של התהליך – חומר הריבוי (בייצור שתילי ירקות, שתילי עצים וכד') והוא מגדיר "תנאי גידול נאותים" ברמת המשתלה. בארץ ישנן מספר משתלות שאושרו לתקן זה.
ספק חומר ריבוי שמציג תעודה תקפה לתקן זה, ללקוחותיו (המגדלים), איננו צריך ללוות את השתילים במסמכים נוספים, כבעבר. מומלץ לרכוש חומר ריבוי ושתילים ממשתלה מאושרת בלבד.
להורדת תעודת גלובלגאפ לחץ כאן –  אישור גלובלגאפ משתלת השתיל | תקן גלובלגאפ משתלות 

*ההסבר לתקנים נלקח מאתר IQC
לשאלות ופניות בנושא בקרת איכות ניתן לפנות
ישראל: 0546900469 – אחראי בקרת איכות