תאורה סולארית – "לשמור קצת שמש ללילה"

עם השנים הפך השימוש בתאורת חצר כפופולארית ומהווה חלק נכבד מעיצוב הגינה. היום ניתנת האפשרות לעשות זאת בצורה חסכונית וירוקה יחד עם צורות וצבעים שונים של תאורה.השימוש באנרגיית השמש מתפתח עם השנים ומתגלה כאחד הפתרונות לחסכון בחשמל ולשמירה על הסביבה. אחד מהשימושים בה, הוא התפתחות התאורה הסולארית, המשמשת לתאורה לכל דבר בעיקר במקומות כמו גינה ובכל מום שהוא מחוץ למבנה כלשהו. אם אתם אוהבי תאורת גינה, לצידי השביל, לתלייה על העץ, לנדנדת החצר וכדומה, תאורה סולארית מתאימה בשבילכם!


אנרגיית השמש והשימוש בה לתאורה סולארית:

תאורה סולארית מהווה פתרון כלכלי ומעניין לחסכון בחשמל. התאורה הסולארית קולטת את קרני השמש, אוגרת אותם במהלך היום עד הלילה. כשמתחיל להחשיך, התאורה נדלקת ומאירה את הגינה ואת הסביבה החיצונית לבית. חברות שונות מציעות מגוון רחב של סגנונות תאורה סולארית בצורות שונות. אתם יכולים לעטר את הגינה שלכם עם פרפרים וכדורים מאירים בכל מיני צבעים, אתם יכולים להוסיף לגינה מנורות סולאריות מרובעות שיעמדו בצידי הגינה ויוסיפו לה אור וכמובן ניתנת האפשרות גם להאיר את פרגולת הבית כדי שתוכלו לשבת בשעות הערב והלילה בשלווה.

איך זה עובד?

כל מערכת של תאורה סולארית כוללת בתוכה סוללות נטענות. לכל מערכת כזו מצטרף קולט שמש שמעביר את אנרגיית השמש לסוללות הנטענות אשר אוגרות בתוכן את האנרגיה ומאפשרות לאחר מכן שימוש בה לתאורה. אנרגיית השמש כידוע אינה נגמרת או מתבזבזת ולכן ניתן להשתמש בה כאוות נפשנו מבלי לפגוע בסביבה שלנו. כדי שהתאורה הסולארית תפעל כמות שעות גדולה, יש להתקין את קולט השמש באזור שמשי ולא מוצל ולנקותו מפעם לפעם מכל לכלוך שיסתיר את השמש.

אנו קיבלנו מתנה טבעית והיא אור השמש. על כל אחד מאיתנו החובה לשמור על ארץ חסכונית ונקייה יותר מחשמל ומתעשייה כזו או אחרת. הגיע הזמן ליהנות משלל של סוגי תאורה סולארית שישמשו אתכם לגינה ויוסיפו לעיצוב. אצלנו תוכלו למצוא את טובי המנורות אשר ישמשו לכם גם לתאורה וגם לנוי הגינה.

לצפייה בקטלוג תאורה סולארית: לחץ כאן