משתלת השתיל תדהר | משתלה | משתלות | משתלות בדרום
משתלת השתיל תדהר | משתלה | משתלות | משתלות בדרום | השתיל
משתלת השתיל תדהר | משתלה | משתלות | משתלות בדרום | השתיל
.

איך לגדל ירקות בגינה ?


גידול ירקות בגינה הביתית מוסיף לתוחלת החיים, חוסך הוצאות כספיות רבות ומניב ירקות טריים ובריאים במיוחד שגידלתם בעצמכם!

בעידן החדש מדברים הרבה על אכילה של ירקות אורגנים ומעודדים את גידולם באופן עצמאי בבית. רבים מעוניינים לגדל ירקות בגינה הפרטית אך לא מכירים את הנושא מספיק כדי לדעת איך עושים זאת.                                                                                                                              
אין ספק, גידול ירקות בגינה הוא לא נושא מסובך אך דורש לדעת לא מעט מידע. 

שתילי ירקות לגינה גידול ירקות בגינה גידול ירקות

 
מהי העונה המועדפת לגידול ירקות בגינה?

לכל סוג ירק יש עונת גידול מועדפת כגון: עונת הגידול המועדפת של ירקות השורש או ירק ירוק הוא דווקא בחורף הקר ולא בקיץ החם. זאת מכיוון שבקיץ ישנם מזיקים שעלולים להפריע לגידול הירק וקשה לטפל בו, יתרון נוסף של הגידול בחורף הוא שאינכם נדרשים להשקות את הגינה הנשטפת מאליה.            
לעומת זאת, עונת הגידול של הירקות האכילים ביותר כמו עגבנייה ומלפפון עדיפים לגידול בקיץ.


מה עושים כשאין גינה?

גם אם אין לכם גינה, אל תוותרו על החלום!                                                                         
ניתן להצמיח ירקות בתוך אדניות ולהניחן על אדן החלון במקום לגדל פרחי נוי, הינכם יכולים לגדל פלפלים, גמבות, כוסברה ותבלינים שונים, מה שמוסיף צבע ויופי וחן רב לחלון הבית שלכם והינכם בהחלט יכולים להחליף את פרחי הנוי.                                                                                 
אם אתם לא מעוניינים להחליף את אדניות הפרחים שלכם או שאין לכם אדניות, ישנו פתרון נוסף! מדובר בכיסי גידול צמחים אשר חוסך מקום בכך שניתן לתלותם על חלון או קיר הבית ומחוצה לו. כיסים אלה מעניקים פיתרונות חסכוניים לגידול צמחים בבית.


על מה חשוב להקפיד בגידול ירקות ביתי?

אם אתם מתחילים במלאכת הגידול, חשוב לזכור לשתול בצורה מסודרת את הירקות עם חלוקה שווה ורווחים בין צמח לצמח. מומלץ להחליף מידי עונה את סוג הירק ששתלתם באותו אזור אדמה, מעשה זה מחדש את הקרקע מבחינת המינרלים והופך אותה לעשירה יותר.                              
חשוב לא שלכוח לדשן ולזבל את הגינה מה שהופך אותה לפורייה יותר ועם תכנון נכון של מערכת השקיה באופן עקבי ומסודר ובלי להעמיס על הצמח, הפיתרון הטוב ביותר הוא להתקין מערכת טפטפות מסודרת שעושה את העבודה בשבילכם.

לצפייה בקטלוג שתילי ירקות: לחץ כאן

מכירת שתילי ירקות ללקוחות פרטיים תעשה בהתאם למלאי במשתלה

משתלת השתיל תדהר - המשתלה המתמחה בייצור שתילי ירקות פרחים ותבלינים, תוך שימת דגש על איכות השתילים ורמת שירות גבוהה ללקוח. במשתלה נעשים מאמצים רבים ובלתי פוסקים לשפר את איכות הגידול בכל התחומים כגון רמת חומרי הגלם, סניטציה, ריסוס, דישון והשקייה כל זאת על מנת לספק לחקלאי שתיל בריא, עמיד ומניב יבול רב. שירותי המשתלה ניתנים בכל הארץ בעזרת שירות משלוחים מהיר וגמיש הנותן מענה לדרישות הלקוח. כל המידע הניתן באתר הינו בגדר המלצה בלבד. השימוש באתר כפוף לתקנון האתר. כל הזכויות שמורות למשתלת השתיל תדהר בע"מ.